6 Eylül 2013 Cuma

Kahve Dünyası'ndaki Can Yayınları köşesi :)


Kahve Dünyası'nı diğer kahvecilerden hep daha bi çok sevmişimdir. Eskiden okul çıkışlarında yolumun üzerinde olduğu için sık sık giderdim, ikinci evim gibi olmuştu bir ara. Dün kuzenimle gidelim dedik ve bu güzel manzarayla karşılaştık.

Ama ticari bir havası yok değil, hatta keşke kitapları yalnızca mağazanın belli bir bölümüne dizmek ve insanların aynı d&r gibi gelip almasını beklemek yerine o kitaplarla ilgili kampanyalar düzenlense. Genç Turkcell üyelerine yıl içinde bir çok kampanya düzenliyorlar, bir kahve alana bir kahve bedava gibi. Bunun yerine bir kahve alana bir kitap hediye etseler daha samimi olmaz mı? Tabi amaç kitap okumayı özendirmekse ticari kaygılar yoksa işin içinde -ki vardır eminim-. 

Belki Kahve Dünyası yönetiminden birileri bu yazımı okur ve bu kitap-kahve konseptini daha farklı bir kampanyayla daha hoş ve kitap okumayı daha özendirecek bir hale getirirler :)

1 yorum:

CarpeDiem dedi ki...

Aslında doğru söylüyorsun.Bir kahve bir kitap.Hatta kitabını tanıtmak amacıyla bir sürü yazarında keşfedilme yeri olabilir.
Yazını beğendim. :)